Предмет "Основи комп'ютерної графіки та веб дизайну" складається з двох частин та охоплює такі аспекти роботи як обробка растрової та векторної графіки, створення анімацій, тривимірне моделювання.
У модулі "ООІ ТА ПЗ-2.4. Виконання робіт з обробки інформації" йдеться про роботу з растровою, векторною, тривимірною графікою та анімаціями засобами сучасного програмного забезпечення.
Модуль "ПЗ – 2.6. Підготовка та розміщення матеріалів в мережі Інтернет" охоплює різноманітні теми пов'язані з створенням, розміщенням, наповненням веб-сайтів.
Лабораторне заняття — форма навчального заняття, при якому особа, що навчається, зокрема учень, слухач, студент, курсант тощо, під керівництвом викладача, особисто проводить натурні або імітаційні експерименти, чи досліди з метою практичного підтвердження окремих теоретичних положень даної навчальної дисципліни; набуває практичних навичок роботи з лабораторним устаткуванням, обладнанням, обчислювальною технікою, вимірювальною апаратурою, методикою експериментальних досліджень у конкретній предметній галузі.
Лабораторні заняття проводиться у навчальних лабораторіях з використанням пристосованого до умов навчального процесу устаткування, (лабораторні макети, установки тощо). В окремих випадках лабораторні заняття можуть проводитися в умовах реального професійного середовища (наприклад, у школі, на виробництві, в наукових лабораторіях).
З метою перевірки рівня знань на інформаційно-навчальному сайті з предмету "Основи комп'ютерної графіки та веб дизайну" реалізовано систему електронного тестування. Можливість пройти той чи інший тест стає доступна після авторизації на сайті.
Користувач, пройшовши тест, може переглянути, зберегти свій результат, переглянути особисту та загальну статистики, поділитись результатом з іншими засобами соціальних мереж.