Лабораторна робота №2.Тема: Створення сайту в CMS-системі на основі готових шаблонівМета: Навчитись створювати сайти в CMS-системах на основі готових шаблонівПерейти на сайт https://wordpress.org та скачати дистрибутив CMS системи. Розпакувати архів з дистрибутивом. Створити базу даних на сервері. Переіменувати файл wp-config-sample.php в wp-config.php Ввести дані для підключення до бази даних в файлі wp-config.php Завантажити розпаковану папку на веб сервер Перейти за посиланням на майбутній сайт та налаштувати його, слідуючи підказкам майстра встановлення Wordpress. Перейти в панель адміністратора http://ваш_сайт/wp-admin/ Перейти у вкладку Зовнішній вигляд -> Теми, натиснути на нопку "Додати нову" Обрати одну з запропонованих тем та завантажити її. Повернутись в вкладку з темами та активувати завантажену тему.

Лабораторна робота №3Тема: Розробка сторінок, блогів, новин в середовищі CMSМета: Навчитись створювати сторiнки, блоги та новини в середовищі CMSПерейти в панель адміністратора Перейти у вкладку Сторінки Натиснути кнопку "Додати сторінку" Наповнити сторінку необхідною інформацією Натиснути "Зберегти" Перейти в вкладку Публікації Натиснути на кнопку "Додати публікацію" Наповнити публікацію інформацією Натиснути на кнопку "Опублікувати"

Лабораторна робота №4Тема: Наповнення web-сайтів інформацією в середовищі CMSМета: Навчитись наповнювати web-сайти інформацією в середовищі CMSЗайти в панель адміністратора Перейти у вкладку Публікації - Категорії Створити категорію "WEB-Дизайн". Натиснути на кнопку "Додати нову категорію". Створити ще одну категорію з назвою "Лабораторна робота", яка буде підкатегорією "WEB-Дизайн". Перейти у вкладку Публікації. Натиснути "Додати нову публікацію". Ввести назву Лабораторна робота №4. Ввести текст даної лабораторної роботи в якості вмісту публікації. Зберегти та опублікувати публікацію.